GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 14077558
nr 1407 7558
Tallrikar
6 st, Rörstrand. Diameter: 24cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:22:31
30/6 20:25:56
Rörstrand